Egzamin ósmoklasisty już za

Źródło fot.: Image by katemangostar on Freepik

2023-12-26

Świąteczny klimat zawitał też na lekcje języka angielskiego. Merry Christmas Everyone!

2023-12-26

Dzieci ze świetlicy wręczyły świąteczne upominki i złożyły życzenia pracownikom szkoły

Świąteczny czas, prezentów czas... Skromne, ale z serca płynące życzenia wraz z upominkiem pracownikom szkoły przekazały dzieci ze świetlicy wraz z upominkiem.

2023-12-24

Gościnne zajęcia biblioteczne dla uczniów z Maszewka w naszej szkolnej bibliotece

We wtorek, 19 grudnia 2023, gościliśmy w naszej szkolnej bibliotece uczniów kl. szóstej i siódmej Szkoły Podstawowej w Maszewku. Nastolatki z Maszewka zwiedziły przestrzeń naszej biblioteki, łącznie z przytulną "Narnią" - czytelnią, a także Mediateką, której zasoby wzbudzły duże zainteresowanie gości.

Warsztaty z ekipą "Sztuka Kuka" z Gdyni

Dziś naszą szkołę odwiedziła warsztatowa ekipa "Sztuka Kuka" z Gdyni. Uczniowie klas młodszych pod nadzorem pani Beaty Cartaillac oraz jej męża wykonywali piękne świąteczne gadżety, wykorzystując ciekawe techniki plastyczne. Było miło i kreatywnie. Dziękujemy!

2023-12-24

Spotkanie wigilijne z Rodzicami w klasie IIIB połączone z Jasełkami oraz Mikołajem

W ostatnim tygodniu przed świętami Bożego Narodzenia odbyło się spotkanie wigilijne z Rodzicami w klasie IIIB połączone z Jasełkami oraz Mikołajem.

2023-12-24

Nasza szkoła zebrała 1232 Talenciaki!

Wybraliśmy zestaw 10 piłek do gier zespołowych dla zawodników o różnym poziomie zaawansowania. Zestaw ten sprawdzi się zarówno podczas treningów, jak i rekreacyjnych rozgrywek.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom i Przyjaciołom naszej szkoły za tak duże zaangażowanie w tę akcję!

2023-12-24

Dary od nasze szkolnej społeczności pojechały do schroniska dla bezdomnych zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa

Pan Łukasz Nowotka, psycholog szkolny przekazał zebrane przez nas dary do schroniska dla bezdomnych zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa. Dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję.

2023-12-21

Pizzę z… kręgielnią  proszę!

Czy można połączyć pizzę z kręglami i kręgle z pizzą? Oczywiście! Przekonali się o tym starsi uczniowie naszej szkoły, głównie siódmo- i ósmoklasiści, którzy w czwartek, 14 grudnia, wybrali się do „Centrum U7” w Gdańsku. Skorzystaliśmy z dwóch możliwości oferowanych przez „U7” jednocześnie: kiedy jedna grupa grała w kręgle, druga przebywała w pizzerii. Później nastąpiła zamiana.