Wielkanocna przerwa świąteczna już za

aut. fot. W. Juszczak

2024-03-26

Siódmoklasiści wzięli udział w wykładzie o zwyczajach wiosennych i wielkanocnych

W poniedziałek, 25 marca 2024, siódmoklasiści SP Wicko mieli okazję wysłuchać w Bibliotece Szkolnej w Wicku wykładu Pani Urszuli Walburg z Muzeum w Lęborku o zwyczajach wiosennych i wielkanocnych na Kaszubach. Pani Uli składamy serdeczne podziękowania za przygotowanie interesujących zajęć dla naszej młodzieży.

"AKTYWNE KASZUBY" - relacja z gdańskiej imprezy

Dzisiaj już tylko pozostały wspomnienia - nagrody dla Zosi i Miłosza, nagrody dla szkoły, atmosfer rywalizacji sportowej. To wszystko wydarzyło się w miniony piątek, 22 marca 2024 w Ergo Arenie w Gdańsku. Emocje towarzyszące podczas meczu siatkarzy sięgały zenitu! Mimo gorącego dopingu, PSG Stal Nysa pokonała tym razem Trefl Gdańsk. Jednak my jesteśmy zwycięzcami!

2024-03-25

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim wydarzeniu kulturalnym Easter Easter Egg Hunt 2

Pragniemy poinformować, że nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim wydarzeniu kulturalnym Easter Egg Hunt 2 w dniach 25 - 27 marca 2024.

2024-03-25

Nagrody dla naszych recytatorów w kolejnej edycji konkursu recytatorskiego "Wiosna, ach to Ty"

W miejscowym GOKiS-ie odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego "Wiosna, ach to Ty", w której - jak co roku - wzięli udział utalentowani recytatorzy z wszystkich szkół naszej gminy.

Uczniowie ze szkoły w Wicku dzielnie rywalizowali ze swoimi rówieśnikami w dwóch kategoriach wiekowych: klas I-III i IV-VI.

JADŁOSPIS 25.03.- 27.03.2024

JADŁOSPIS 25.03.- 27.03.2024

Jadłospis może ulec zmianie.

2024-03-22

Udział naszych uczniów w etapie rejonowym II Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „MATHMAN" w Redkowicach

W piątek, 22 marca 2024, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w etapie rejonowym II Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „MATHMAN”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski” w Redkowicach. Z klas II – III naszą szkołę reprezentowała Marcelina Godula, z klas IV – VI Antoni Drzazgowski, zaś z klas VII – VIII Maciej Kiercul.

Warsztaty artystyczne w GOKiS-ie dla recytatorów ze szkoły w Wicku

W piątek, 22 marca 2024, tuż przed konkursem recytatorskim "Wiosna, ach to Ty!" w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu odbyły się warsztaty artystyczne dla uczestników tego konkursu ze szkoły w Wicku. Warsztaty dla naszych uczniów poprowadził Pan Karol Płotka, dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Cewicach.

2024-03-22

Klasy czwarte i piąte bawiły na koncercie CeZika w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie

Dzisiaj ekipa klas IV i V świetnie bawiła się w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie na koncercie CeZika. Na scenie nie zobaczyliśmy orkiestry, tylko człowieka-orkiestrę. Nie zabrakło takich piosenek, jak "W Układzie Słonecznym" czy "Czarna dziura".

20 marca - fotorelacja z Dnia Szalonej Fryzury

Farma Alexa - Pierwszy w Polsce Rolniczy Park RozrywkiWięcej
Sea Park to pierwszy w Polsce park związany tematycznie z fauną i florą mórz i oceanów, jak również kulturą i historią regionu Pomorza.Więcej
Łeba Park - Rodzinny Park RozrywkiWięcej