Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Szkoła Podstawowa
im. Jana Brzechwy w Wicku

ul. Parkowa 4, 84-352 Wicko
tel./fax: 59 8611167
spwicko@szkolawicko.pl
Zespół Szkół w Wicku
Aktualności
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności

Korytarz szkolny został wyremontowany!

Korytarz szkolny został wyremontowany!Kochani, z myślą o Was nasza szkoła pięknieje z tygodnia na tydzień. Zakończyliśmy remont korytarza znajdującego się na pierwszym piętrze (patrona). Z biegiem czasu będziemy dodawać kolejne ścienne elementy dekoracyjne. Powstał też "Gabinet Pana Kleksa". Będzie to strefa przeznaczona dla uczniów na odpoczynek oraz wyciszenie w czasie przerw lekcyjnych. Środki na ten cel pochodzą z Funduszu Sołeckiego Sołectwa Wicko oraz dzięki uprzejmości organu prowadzącego. Dziękujemy z całego serduszka.

Lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Wicku na rok szkolny 2021-22

Lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Wicku na rok szkolny 2021-22Lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Wicku na rok szkolny 2021-22   kliknij aby wyświetlić listę uczniów -> LISTA  

Wyprawka szkolna na rok szkolny 2021-2022

Wyprawka szkolna na rok szkolny 2021-2022Wyprawka szkolna na rok szkolny 2021-2022  

Częstsze kontrole Policji terenów rekreacyjnych wokół szkoły w Wicku

Częstsze kontrole Policji terenów rekreacyjnych wokół szkoły w Wicku Komisariat Policji w Łebie informuje, że w związku z "Planem Priorytetowym" zostaną wzmożone kontrole policji na terenie boiska sportowego ORLIK, terenu szkoły oraz Placu Zabaw w Wicku tzw. Bagna Shreka pod kątem aktów wandalizmu, zażywania różnego typu używek i picia alkoholu a także agresywnego zachowania użytkowników wobec innych osób w tych lokalizacjach na terenie Gminy Wicko.  

Współpraca między szkołami jeszcze lepsza

Współpraca między szkołami jeszcze lepsza8 lipca 2021 roku nasz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wicku Pan Michał Sałata odwiedził zaprzyjaźnioną z naszą - Szkołę Podstawową im. Błogosławionej siostry Julii Rodzińskiej w Nawojowej gdzie omówił z Panem Dyrektorem Jackiem Musiałem bieżącą współpracę między szkołami. Ustalono, że obie Szkoły będą wspólnie starać się w jeszcze większym stopniu niż do tej pory pozyskiwać środki zewnętrzne na wymianę młodzieży w ramach promocji kultury regionalnej a także wspólnych wyjazdów zagranicznych po pandemii. Ciekawym pomysłem...

Wysokie wyniki z egzaminu ósmoklasistów

Wysokie wyniki z egzaminu ósmoklasistów Jesteśmy dumni z wysokich wyników naszych ósmoklasistów

Szkoła w Wicku zatrudni psychologa szkolnego od września

Szkoła w Wicku zatrudni psychologa szkolnego od wrześniaSzkoła w Wicku zatrudni psychologa szkolnego od września. Zapytania proszę kierować na maila szkoły.  

Szkoła w Wicku zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej

Szkoła w Wicku zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnejSzkoła w Wicku zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej od września. Zapytania proszę kierować na maila szkoły.  

Obsługa interesantów w sekretariacie szkoły podczas przerwy wakacyjnej!

Obsługa interesantów w sekretariacie szkoły podczas przerwy wakacyjnej!  Obsługa interesantów w sekretariacie szkoły podczas przerwy wakacyjnej!

Podziękowania

Podziękowania Z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 wszystkim Nauczycielom, Pracownikom obsługi i administracji oraz Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy aby okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.Uczniom życzymy zdrowych, bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku     
c) 2009-2021 by szkolawicko.pl
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem