Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Szkoła Podstawowa
im. Jana Brzechwy w Wicku

ul. Parkowa 4, 84-352 Wicko
tel./fax: 59 8611167
spwicko@szkolawicko.pl
Zespół Szkół w Wicku
Konkurs z okazji 50-tych urodzin Reksia - rozstrzygnięty!
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Konkurs z okazji 50-tych urodzin Reksia - rozstrzygnięty!

Konkurs z okazji 50-tych urodzin Reksia - rozstrzygnięty!

    Podczas apelu samorządowego w Szkole Podstawowej w Wicku, 31 maja 2017, został podsumowany Konkurs z okazji 50. urodzin Reksia dla klas I-III SP Wicko na wykonanie postaci pieska ze słynnej polskiej dobranocki z dowolnego materiału: np. włóczki, papieru, drewna, mydła, szmatek, plasteliny, masy solnej - bądź w formie kukiełki teatralnej albo zabawki do przytulania.

Konkurs z okazji 50-tych urodzin Reksia - rozstrzygnięty!

Dzieci po raz kolejny pokazały swoją kreatywność i wyobraźnię, przynosząc do Biblioteki Szkolnej nie tylko same postacie Reksia, ale i jego ulubioną budę z miseczką pełną kości, a nawet całe podwórko, gdzie Reksio mieszka. Figurki i szmaciane przytulanki, a także papierowe postacie, płaskorzeźby z mydła i masy solnej - oto bogaty plon konkursu zorganizowanego pod patronatem Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie.

Konkurs z okazji 50-tych urodzin Reksia - rozstrzygnięty!

Oto zwycięzcy Reksiowego konkursu: Zuzanna Wiesiołek, Kajetan Czech i Agata Klawikowska.

Nagrodami w konkursie były: zabawki Firmy TISSOTOYS, książki, foldery i gadżety z Targów Rzeczy Ładnych oraz Miejskiego Centrum Informacji Turystycznej w Bielsko-Białej, książki z Wydawnictwa Publicat, gadżety, kalendarze i foldery promujące postać Reksia i inne bajki podarowane przez Urząd Miejski w Bielsko-Białej, płyty DVD z filmami o Reksiu od dystrybutora filmowego BEST FILM. Wszystkim fundatorom nagród w konkursie z serca dziękujemy w imieniu dzieciaków. smile

oprac. Magdalena Kubiak 

c) 2009-2021 by szkolawicko.pl
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem