Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Liczny udział naszych uczniów w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiosna, wiosna, ach to Ty!”

W kwietniowy poniedziałek, 3 kwietnia 2017, uczniowie SP Wicko wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim poświęconym motywie wiosny w poezji pod nazwą „Wiosna, wiosna, ach to Ty!”. W konkursie, zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną Gminy Wicko, wzięło udział łącznie ponad 50 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii klas I-III SP wygrała Olga Górecka z SP Szczenurze, II miejsce zajął Maksymilian Halas z kl. IIIA SP Wicko, a III lokatę – Natalia Rzepka z kl. IIA naszej szkoły. Wśród wyróżnionych znalazły się m. in. również nasze uczennice: Laura Habyk z kl. IIIB i Katarzyna Chmielewska z kl. IIIC.

Z kolei w kategorii kl. IV-VI SP duży sukces osiągnęła Natalia Waleśkiewicz z kl. IVA, która wygrała rywalizację m. in. z Dominiką Leyk z SP Maszewko (II miejsce) i Pawłem Gałafinem ze szkoły w Szczenurzy (III miejsce). Wyróżniona w tej konkurencji została m. in. Lidia Pasoń z kl. IVA SP Wicko.Liczny udział naszych uczniów w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wiosna, wiosna, ach to Ty!”

Wszystkim uczestnikom poniedziałkowego wiosennego konkursu gorąco gratulujemy!