Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Biblioteka Szkolna Zespołu Szkół w Wicku zaprasza na Konkurs z okazji 50. urodzin Reksia

Jedna z nagród rzeczowych w konkursie - zabawka Firmy Tissotoys

Dobranocka o Reksiu autorstwa Lechosława Marszałka obchodzi w tym roku 50. urodziny. Z tej okazji Biblioteka Szkolna Zespołu Szkół w Wicku ogłasza konkurs dla klas I-III SP Wicko na wykonanie postaci Reksia z dowolnego materiału: np. włóczki, papieru, drewna, mydła, szmatek, plasteliny, modeliny, masy solnej - bądź w formie kukiełki teatralnej albo zabawki do przytulania.

Wykonane samodzielnie przez dzieci i podpisane postaci Reksia prosimy dostarczyć do Biblioteki Szkolnej do końca kwietnia 2017. Pod uwagę będą brane przede wszystkim: samodzielność wykonania, kreatywność, pomysłowość i oryginalność w formie i doborze materiałów.

Patronat Medialny nad konkursem objęło Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie.