Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Szkoła Podstawowa
im. Jana Brzechwy w Wicku

ul. Parkowa 4, 84-352 Wicko
tel./fax: 59 8611167
spwicko@szkolawicko.pl
Zespół Szkół w Wicku
Warsztaty promujące czytelnictwo i Błyskawiczny Konkurs Biblioteczny w szkole w Wicku
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Warsztaty promujące czytelnictwo i Błyskawiczny Konkurs Biblioteczny w szkole w Wicku

Warsztaty promujące czytelnictwo i Błyskawiczny Konkurs Biblioteczny
w szkole w Wicku

Warsztaty promujące czytelnictwo i Błyskawiczny Konkurs Biblioteczny w szkole w Wicku

     W czwartek, 9 lutego 2017, w Bibliotece Szkolnej Zespołu Szkół w Wicku odbyły się warsztaty plastyczne, których efektem były samodzielnie zaprojektowane przez uczniów kl. I-III SP okładki ich ulubionych książek. Przygotowane podczas warsztatów okładki zostały następnie ocenione w Błyskawicznym Konkursie Bibliotecznym i stanowią teraz część wystawy poświęconej promocji czytelnictwa w szkole w Wicku.

Pierwsze miejsce za swoją okładkę do książki o piesku Balticu Barbary Gawryluk otrzymała Martyna Czupryniak z kl. IIIA SP Wicko. Tuż za nią uplasowali się również trzecioklasiści: Jakub Piątek i Katarzyna Maternowska, natomiast wyróżnienie zdobyła praca pierwszoklasisty, Jacka Lodzińskiego.

Warsztaty promujące czytelnictwo i Błyskawiczny Konkurs Biblioteczny w szkole w Wicku

Wszyscy uczestnicy warsztatów i Błyskawicznego Konkursu Bibliotecznego w Wicku otrzymali nagrody rzeczowe: gadżety promocyjne oraz książki, m. in. z Muzeum Historii Polski w Warszawie i z Biura Festiwalowego Impart we Wrocławiu. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy kreatywności w tworzeniu własnych okładek książkowychsmile.

oprac. Magdalena Kubiak

c) 2009-2021 by szkolawicko.pl
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem