Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Szóstoklasiści Szkoły Podstawowej w Łebie z wizytą w Bibliotece Szkolnej Zespołu Szkół w Wicku

W Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych, w piątkowy poranek, 21 października 2016, przywitaliśmy miłych gości ze Szkoły Podstawowej w Łebie, którzy przyjechali do Biblioteki Szkolnej Zespołu Szkół w Wicku, aby zwiedzić naszą wystawę o Henryku Sienkiewiczu z okazji trwającego Roku Sienkiewiczowskiego w Polsce.

Uczniowie dwóch łebskich klas szóstych wraz z opiekunami – wzorem ich rówieśników z Zespołu Szkół w Wicku - uczestniczyli w zajęciach multimedialnych na temat autora „W pustyni i w puszczy”, czyli książki, którą w tym roku omawiają jako lekturę w swojej szkole.

Zobaczyli również filmy poświęcone życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny oraz zainteresowanie naszą wystawą i zapraszamy już teraz na kolejne spotkania w naszej bibliotece.

c) 2009-2019 by szkolawicko.pl
wcag 2.0 - artwolan.pl