Nagrody rzeczowe oraz wystawa prac pokonkursowych i projektowych CPL-u
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Nagrody rzeczowe oraz wystawa prac pokonkursowych i projektowych CPL-u

nagrodzona klasa IIA

Za nami kolejne podsumowania dokonań naszych uczniów SP w ramach projektu edukacyjnego Całoroczne Pogotowie Literackie w Bibliotece Szkolnej Zespołu Szkół w Wicku. W drugim i trzecim tygodniu maja wszystkie pierwszaki,  klasy IIA i B oraz IIIB otrzymały nagrody rzeczowe za prace projektowe i konkursowe. Ich wspaniałe efekty można było od 9 do 13 maja 2016 oglądać na holu głównym naszej szkoły.

nagrodzona klasa IIIB

Były to foldery informacyjne o noblistach polskich w dziedzinie literatury, a także o wybranych autorach lektur szkolnych. Nie zabrakło również własnych prób prozatorskich i poetyckich naszych uczniów, własnoręcznie wykonanych książek i komiksów, tzw. książek dotykowych, prezentacji multimedialnych, a także prac plastycznych inspirowanych światem baśni braci Grimm: chatek Baby Jagi, map baśniowego lasu, projektów sukni balowej Kopciuszka, ilustracji do ulubionych baśni Grimmów etc.

Wystawa prac projektowych i pokonkursowych

Nagrody rzeczowe oraz wystawa prac pokonkursowych i projektowych CPL-u

Nagrody rzeczowe dla naszych uczniów zapewnili kolejni fundatorzy: przede wszystkim ENERGA oraz Galeria Arsenał w Białymstoku - organizatorzy Festiwalu Książki Artystycznej dla Dzieci.