Pierwszaki na spotkaniu autorskim z Katarzyną Zychlą
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Pierwszaki na spotkaniu autorskim z Katarzyną Zychlą

Pierwszaki na spotkaniu autorskim z Katarzyną Zychlą

Dziś, czyli 12 maja 2016 roku, na zaproszenie Biblioteki Publicznej Gminy Wicko pierwszoklasiści SP Wicko mieli okazję spotkać  się z autorką książek dla dzieci i dorosłych, p. Katarzyną Zychlą. Książeczki z serii „Świat Maksa” o małym hipopotamku czy też  „Bardzo mała dziewczynka i bardzo duży miś” to tylko nikła część ze sporego dorobku literackiego tej pisarki.

Autorka czytała na spotkaniu fragmenty swoich utworów, do których następnie przygotowała ćwiczenia warsztatowe. Dzieci chętnie rozwiązywały przygotowane zadania, w lot odgadując literackie gry językowe. Na koniec pisarka zachęciła naszych uczniów do sięgnięcia po jej najnowszą książkę „Zwierzaki rozrabiaki”.

Dziękujemy p. Iwonie Szymichowskiej, dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Wicko za organizację spotkania.

c) 2009-2019 by szkolawicko.pl
wcag 2.0 - artwolan.pl