Dzień dziecka i dzień patrona w naszej szkole!
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Dzień dziecka i dzień patrona w naszej szkole!
2 czerwca 2021 roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły świętowali podwójnie, gdyż połączyliśmy w tym dniu, obchody Dnia Dziecka oraz Dnia Patrona. Uroczystości rozpoczęliśmy w klasach, wspominając postać oraz twórczość naszego patrona – Jana Brzechwy. Były przebieranki, tańce i sesje zdjęciowe. Następnie przeszliśmy na Orlik, gdzie zostaliśmy powitani przez Dyrekcję szkoły odśpiewaliśmy szkolny hymn i zaczęła się zabawa. Były konkurencje sportowe: slalomy, rzucanie do celu, skoki w workach itp. Zagraliśmy w gry oparte na wierszach Jana Brzechwy, szukaliśmy ukrytych skarbów. Były upominki ufundowane przez Radę Rodziców oraz Rady Oddziałowe, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Taki dzień był potrzebny nam wszystkim. Było słonecznie, wesoło, beztrosko choć na chwilę...dziękujemy za dobrą zabawę .

Dzień dziecka i dzień patrona w naszej szkole!