Reksio rządzi w Bibliotece Szkolnej w Wicku!
Podsumowanie Reksiowego Konkursu Walentynkowego
W piątek, 12 lutego 2021, to Reksio był bohaterem dnia w Bibliotece Szkolnej w Wicku. Rankiem, 12 lutego 2021, odbyło się podsumowanie Reksiowego Konkursu Walentynkowego wśród uczniów klas IIIA i IIIB.
Inicjatywa pisania listów do Reksia bardzo spodobała się naszym trzecioklasistom, którzy napisali wiele uroczych listów, w których wyrazili popularnemu dobranockowemu pieskowi swoją sympatię.
Wszyscy autorzy listów do Reksia zostali nagrodzeni dzięki wspaniałym podarunkom od Pani Heleny Filek-Marszałek, która przez lata wraz z mężem Lechosławem Marszałkiem współtworzyła animowane przygody Reksia.
Teraz - specjalnie dla naszych uczniów - własnoręcznie wykonała walentynkowe kartki oraz przesłała wiele pięknych zabawek i książek z Reksiem w roli głównej. Wszystkie przesłane nagrody zostały rozdane trzecioklasistom.
Dzieciom gratulujemy, a Pani Marszałek przesyłamy moc gorących podziękowań i dowodów wdzięczności za nieocenioną pomoc przy organizacji naszego konkursu.
oprac. Magdalena Kubiak