Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Reksio zaprasza trzecie klasy SP Wicko do udziału w Reksiowym Konkursie Walentynkowym

Serdecznie zapraszamy uczniów klas III SP Wicko do udziału w Reksiowym Konkursie Walentynkowym.

W tym tygodniu do piątku przygotujcie list do Reksia, w którym napiszecie, za co lubicie Reksia i jego dobranockowe przygody.

Wyd. Papilon/Publicat S.A.

Najpiękniejsze listy do Reksia zostaną nagrodzone w najbliższy piątek, 12 lutego 2021, pięknymi walentynkami i innymi pocztówkami z Reksiem, które będziecie mogli wysłać swoim przyjaciołom. Czekamy na Wasze prace. Gotowe listy możecie przynosić swoim wychowawczyniom lub do Biblioteki Szkolnej.