Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / “Nadzieja dla Laury” - Grono pedagogiczne, rodzice i uczniowie włączyli się do akcji

“Nadzieja dla Laury”

Przy pomocy Samorządu Uczniowskiego na terenie naszej szkoły została zorganizowana Akcja Charytatywna “Nadzieja dla Laury”. W akcję zaangażowała się społeczność szkolna oraz Rodzice. Klasy I-III wykonały Laurki dla Laurki, które zostały zaczepione na sercach, na szkolnym korytarzu.

Zorganizowany został również kiermasz rozmaitości. Można było zakupić ozdoby choinkowe, maskotki, książki oraz świąteczne pierniczki wykonane przez uczniów klasy III b i orzeszki.

Z przeprowadzonego kiermaszu, pomimo zdalnej edukacji udało nam się zebrać 900,09 Klasa V zrezygnowała ze świątecznych paczek, a kwotę przeznaczoną na ten cel, czyli 300 przelała na konto “Nadzieja dla Laury”, były również indywidualne wpłaty naszych uczniów oraz rodziców. Ponadto zbieraliśmy również nakrętki, baterię oraz “Górę Grosza”.

Zgromadzone przedmioty, które nie udało nam się sprzedać przed świętami, zostały przekazane na kiermasze odbywające się w Lęborku i okolicach.

Dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w Akcję i wspierali małą Laurę. To jeszcze nie koniec! Wznawiamy Akcję po feriach.

tekst i fot. Mirosława Mordaszewska