Darmowe korepetycje dla naszych uczniów!
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Darmowe korepetycje dla naszych uczniów!
Nasza szkoła postanowiła kontynuować projekt "3 Class". Dotyczy on darmowych korepetycji z przedmiotów lekcyjnych, które realizują wolontariusze. Wolontariuszami są absolwenci III LO w Gdyni. Zachęcamy w szczególności uczniów naszych klas 8 do przystąpienia do projektu i korzystania z darmowych korepetycji. Z pewnością będzie to wartość dodana. Dziękujemy za taką możliwość szkole III LO z Gdynii.

Darmowe korepetycje dla naszych uczniów!Darmowe korepetycje dla naszych uczniów!
Darmowe korepetycje dla naszych uczniów!
c) 2009-2020 by szkolawicko.pl