Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Szkoła Podstawowa
im. Jana Brzechwy w Wicku

ul. Parkowa 4, 84-352 Wicko
tel./fax: 59 8611167
spwicko@szkolawicko.pl
Zespół Szkół w Wicku
Przejście całej szkoły na zdalną edukację!
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Przejście całej szkoły na zdalną edukację!

Przejście całej szkoły na zdalną edukację!

 

Szanowni Państwo,

 

Mając na uwadze diametralnie zmieniającą się sytuację w naszym regionie w związku z epidemią COVID-19 uprzejmie informuję, że po uzgodnieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Lęborku oraz Organem prowadzącym szkołę podjęliśmy decyzję o przejściu całej szkoły (tj. klas 1-8) na zdalną edukację (kształcenie na odległość) w terminie od 23 października 2020 do 30 października 2020 (włącznie). Uczniowie będą się łączyć zdalnie z nauczycielem poprzez Google MEET i Classroom w godzinach, w których normalnie mieli lekcje. Proszę Państwa o dopilnowanie aby każdy uczeń uczestniczył w zajęciach lekcyjnych zdalnie. Z góry przepraszam jeśli pojawią się jakieś kłopoty techniczne. Z pewnością niezwłocznie będziemy je naprawiać oraz usprawniać metodologię.


Jest możliwość wypożyczenia „szkolnego tabletu” dla uczniów, którzy nie posiadają sprzętu komputerowego. W tym celu rodzic musi zgłosić potrzebę danemu wychowawcy a później umówić się z nim na jego przekazanie i podpisanie protokołu odbioru.


Zdajemy sobie sprawę że część uczniów pozostawiła swoje rzeczy, podręczniki w klasach czy szafkach szkolnych. Istnieje możliwość ich zabrania jutro (piątek) od godziny 7.15 do godziny 9.15. Chyba, że Sanepid nałoży na Państwa kwarantannę o czym na (moment wysłania maila) nie zostałem poinformowany. Jeśli Sanepid do Państwa nie zadzwoni oznacza to, że są Państwo objęci Nadzorem Sanitarnym. Co w praktyce oznacza normalne funkcjonowanie. Trzeba jednak zachować szczególną ostrożność i zwracać uwagę na swoje zdrowie.
O tym decyduje Sanepid.
Nauczyciele normalnie przyjeżdżają do pracy. Uczniowie zostają w domu. Proszę być w stałym kontakcie z wychowawcami klas.

 

Z wyrazami szacunku,
Michał Sałata, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wicku.

c) 2009-2021 by szkolawicko.pl
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem