Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Światowy Dzień Mycia Rąk

Światowy Dzień Mycia Rąk

„Ręce myjemy, zdrowiej żyjemy” – to hasło, które powinien znać każdy z nas, szczególnie

w dzisiejszych czasach.

Światowy Dzień Mycia Rąk

15 października  obchodziliśmy Światowy Dzień Mycia Rąk i z tej właśnie okazji uczniowie klas drugich oraz Ia  wykonali własnoręcznie kolorowe i pachnące mydełka oraz plakaty promujące czystość dłoni.

Światowy Dzień Mycia Rąk Światowy Dzień Mycia Rąk

Światowy Dzień Mycia Rąk  Światowy Dzień Mycia Rąk

Światowy Dzień Mycia Rąk

Rozmawialiśmy o zasadach zdrowego trybu życia, znaczeniu czystych rąk oraz utrwaliliśmy właściwy sposób ich mycia. Proces tworzenia mydeł sprawił dzieciom ogromną radość. Niezwykle zadowolone zabrały swoje mydełkowe dzieła do domu.

Światowy Dzień Mycia Rąk

Na pewno teraz mycie dłoni będzie nie tylko obowiązkiem ale również wielką przyjemnością.

Światowy Dzień Mycia Rąk Światowy Dzień Mycia Rąk

Jowita Kuczyńska