Pierwsze spotkanie projektowe w Bibliotece Szkolnej w Wicku
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Pierwsze spotkanie projektowe w Bibliotece Szkolnej w Wicku

Pierwsze spotkanie projektowe w Bibliotece Szkolnej w Wicku

W czwartek, 15.10.2020, pod kierunkiem głównej opiekunki projektu, p. Doroty Halas, w Bibliotece Szkolnej w Wicku spotkali się ósmoklasiści zaangażowani w projekt edukacyjny pn. "Jestem pierwszy raz w bibliotece", skierowany do naszych pierwszaków.

Uczniowie z kl. VIIIB przygotowują teraz zadania dla najmłodszych uczniów naszej szkoły, aby w formie warsztatów przekazać im wiedzę o bibliotece.

Podsumowaniem warsztatów będzie pasowanie na czytelników naszych uczniów kl. I. Warsztaty planujemy na ostatni tydzień października 2020. Jeśli jednak zajdzie taka konieczność, przełożymy je na dogodniejszy termin.

Mimo pandemii, robimy swoje!

(grafika from canva)

c) 2009-2020 by szkolawicko.pl