Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Spotkanie wigilijne w klasie II b

Spotkanie wigilijne w klasie II b

W środę, 18 grudnia, klasa II b  zaprosiła swoich rodziców na świąteczne spotkanie wigilijne.  Dzieci przedstawiły swoim gościom montaż słowno – kolędowy.

Spotkanie wigilijne w klasie II b

Drugoklasiści byli ogromnie przejęci, witając wszystkich przybyłych gości. Rodzice  z uwagą podziwiali grę aktorską swoich pociech. A było na co popatrzeć.

Spotkanie wigilijne w klasie II b

Była Maryja, św. Józef, malutkie dzieciątko Jezus, aniołowie, trzej królowie, pastuszkowie.  Wspaniale dobrane stroje, muzyka i fabuła wiernie oddawały wydarzenia z Betlejem. Zawarte w programie treści religijne i śpiewane przez dzieci kolędy wytworzyły niepowtarzalną atmosferę zbliżających się świąt.

Spotkanie wigilijne w klasie II b

Dzieci również przygotowały dla swoich rodziców zadania z wykorzystaniem maty do kodowania i kolorowych kubeczków. Rodzice świetnie sobie z nimi poradzili.

Spotkanie wigilijne w klasie II b

Był to bardzo miły dzień, przeżyty w ciepłej, świątecznej atmosferze.

Mirosława Mordaszewska

c) 2009-2020 by szkolawicko.pl