"Mikołajki" w klasach I-III
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / "Mikołajki" w klasach I-III

"Mikołajki" w klasach I - III

6 grudnia 2019 r. wszyscy uczniowie klas I-III obchodzili szczególny dzień - „Mikołajki”. Z tej okazji klasy II przygotowały inscenizację pt. „Mikołajkowy Dzień”.

Na scenie można było zobaczyć oczywiście Świętego Mikołaja w roli głównej, któremu towarzyszyły różne postacie, tj. Wiewiórka, Zajączek, Stach na wróble, Rumcajs, Kot w Butach, Rozbójnicy.

Całość przeplatana była wspaniałymi piosenkami o zimowej i mikołajkowej tematyce.

Wprawdzie zapracowany Mikołaj osobiście do nas nie przybył, ale nie zapomniał o pozostawieniu pod choinką prezentów. Był to dla nas wszystkich wspaniały, magiczny dzień.

Mirosława Mordaszewska

c) 2009-2020 by szkolawicko.pl