Wycieczka do "Laser Wars"
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Wycieczka do "Laser Wars"

Wycieczka do "Laser Wars"

Wycieczka do

W piątek, 29 listopada, uczniowie z klas: VIb, VIIb, VIIIa i VIIIb mieli okazję uczestniczyć w wycieczce do „Laser Wars” - Laserowego Centrum Rozrywki w Gdańsku.

Wycieczka do

Na miejscu uczniowie podzielenie zostali na sześć drużyn. Przedstawiono im obowiązujące zasady, wyjaśniono, jak działa sprzęt, który otrzymają i… wręczono światłoczułe kamizelki oraz „wyrzutnie laserowe”.

Wycieczka do

Młodzież rozgrywała mecze w pomieszczeniach, których sceneria przypominała gry komputerowe i filmy science fiction. Zabawie towarzyszyły ciekawe efekty dźwiękowe i odpowiednie oświetlenie.

Wycieczka do

Gracze zdobywali punkty, trafiając laserem w kamizelki drużyny przeciwnej.

Wycieczka do

Paintball w stylu "Star Wars" – to jednocześnie integracja i nowoczesna rozrywka, a przy tym – spory wysiłek fizyczny. Dobrze, że organizatorzy to przewidzieli i w przerwach między meczami przygotowali dla graczy popcorn i wodę wink

D. Halas

c) 2009-2019 by szkolawicko.pl