VI Pomorski Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej 2019
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / VI Pomorski Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej 2019

VI Pomorski Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej 2019

21 listopada w Szkole Podstawowej nr 9 im. kmdra por. Stanisława Hryniewieckiego w Słupsku odbył się VI Pomorski Konkurs Piosenki Żołnierski i Patriotycznej. W konkursie wzięło udział 70 uczniów z pomorskich szkół i placówek oświatowych, w tym uczennice naszej szkoły Zuzanna Pobudkiewicz, Natalia Waleśkiewicz i Aleksandra Wolańska. Szacowne jury oceniało uczestników w dwóch kategoriach wiekowych soliści młodsi - uczniowie klas III-V oraz soliści starsi - klasy VI-VIII. Z ogromną radością informujemy, że w kategorii SOLIŚCI MŁODSI Zuzanna Pobudkiewicz zajęła I miejsce, a w kategorii SOLIŚCI STARSI Aleksandra Wolańska - III mejsce. Opiekunem naszych solistek była p. Natasza Konopacka.

GRATULUJEMY sukcesu! smile

Opracowała: Renata Krużycka