Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / ZDROWA PRZERWA

ZDROWA PRZERWA

20 listopada, uczniowie, rodzice i nauczyciele klas I-III przygotowali dla całej społeczności szkolnej akcję pod hasłem ZDROWA PRZERWA. Akcja  miała na celu promowanie zdrowego sposobu odżywiania się.

ZDROWA PRZERWA

Przedsięwzięcie to stało się już naszą szkolną tradycją, ponieważ od kilku lat właśnie w ten sposób namawiamy wszystkich, aby jak najczęściej sięgali po zdrowe przekąski i włączyli do swojej diety jak największą ilość warzyw i owoców.

ZDROWA PRZERWA  ZDROWA PRZERWA

Z naszej propozycji kulinarnej  skorzystało wielu uczniów i nauczycieli,

co nas oczywiście bardzo cieszy.

ZDROWA PRZERWA

Wśród specjałów zaproponowanych przez najmłodszych uczniów naszej szkoły były zdrowe kanapki, sałatki, zarówno warzywne jak i owocowe, różnego rodzaju koktajle na bazie naturalnych jogurtów oraz wspaniałe warzywno-twarożkowe przekąski z dodatkiem przepysznych, zdrowych dipów.

ZDROWA PRZERWA

Jak widać, nasze kulinarne propozycje przypadły wszystkim do gustu, a ze stołów wszystko znikało w mgnieniu oka.

Halina Badzioch

c) 2009-2019 by szkolawicko.pl