Wycieczka VIc i VIIa do Lęborka
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Wycieczka VIc i VIIa do Lęborka

Wycieczka VIc i VIIa do Lęborka

23 października 2019 uczniowie klasy VIc i VIIa udali się do Lęborka.

W pierwszej kolejności odwiedzili kino „Fregata”,  gdzie obejrzeli film „Był sobie pies 2”. Emocje były wielkie. Łzy wzruszenia same płynęły po policzkach. Po projekcji filmu przyszedł czas na Park Trampolin.

Wycieczka  VIc i VIIa do Lęborka

Zabawy na trampolinach od pierwszego momentu wzbudziły wśród wszystkich uczestników wiele radości. Skoki, salta, wspinaczki, walki na gąbki pochłonęły bez reszty i chłopaków, i dziewczyny. Nie był to jednak koniec atrakcji tego dnia. Przewidzieliśmy też czas na zasłużony posiłek. Do szkoły wszyscy  wracali zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Ewa Jańczuk

c) 2009-2019 by szkolawicko.pl