Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Szkoła Podstawowa
im. Jana Brzechwy w Wicku

ul. Parkowa 4, 84-352 Wicko
tel./fax: 59 8611167
spwicko@szkolawicko.pl
Zespół Szkół w Wicku
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

 

   Dzień 4 października ogłoszony został Światowym Dniem Tabliczki Mnożenia.Znalezione obrazy dla zapytania światowy dzień tabliczki mnożenia 2019

Żródło: www.wmtday.org/pl

    

      W związku z jego obchodami, szkoła została udekorowana „tabliczkowymi działaniami”, pojawiły się także gazetki i plakaty tematyczne. Uczniowie, przy pomocy nauczycieli, przygotowali dla swoich młodszych oraz starszych kolegów stoiska z ciekawymi grami i zabawami związanymi z tabliczką mnożenia. Gry planszowe, łamigłówki, labirynty i puzzle cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Do zabawy wykorzystaliśmy także kostki do gry, karty i „koszyczki z działaniami”.

 

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia   Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

 

Odważni uczniowie mieli możliwość podejścia do egzaminu z tabliczki mnożenia i zdobycia tytułu „Eksperta Tabliczki Mnożenia”.  Oczywiście, okazało się, że w szkole mamy sporą grupę uczniów, którzy zasługują na ten zaszczytny tytuł.  

 

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia    Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

     Zainteresowanie akcją było bardzo duże. Wzięli w niej udział prawie wszyscy uczniowie szkoły. Bardzo duża grupa „małych” i „dużych” zaangażowała się w przygotowania i przeprowadzenie Dnia Tabliczki Mnożenia.  Dziękujemy im za to serdecznie smile.

c) 2009-2020 by szkolawicko.pl
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem