Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Dzień Języków Obcych

Dzień Języków Obcych

Już od kilku lat organizowany jest w naszej szkole Dzień Języków Obcych.

Dzień Języków Obcych

W tym wyjątkowym dniu podkreślamy znaczenie znajomości języków obcych we współczesnym świecie. Na głównym holu znalazła się gazetka informacyjna na temat Międzynarodowego Dnia Języków Obcych oraz plakaty z napisami w j. angielskim, j. niemieckim oraz j. kaszubskim. Każda klasa reprezentowała barwy kraju, który został przez nią wcześniej wylosowany. Klasopracownie zostały ozdobione informacjami o danym państwie.

Dzień Języków Obcych

Nauczyciele języków obcych przygotowali mnóstwo ciekawych quizów, w których wzięli udział uczniowie klas I-VIII. Każdy uczestnik otrzymywał słodki poczęstunek.

Dzień Języków Obcych

Uczniowie mieli okazję na przerwach posłuchać muzyki z różnych krajów oraz zatańczyć ,,belgijkę’’.

Dzień Języków Obcych

Dziękujemy wszystkim uczniom za ogromne zaangażowanie.

Kamila Sobolewska - Milczarczyk

c) 2009-2019 by szkolawicko.pl