Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

„Rok szkolny 2019/2020 uważam za rozpoczęty” – to  zdanie zabrzmiało dziś w wielu placówkach edukacyjnych, także w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku.

Pani Dyrektor, Agnieszka Fitowska, serdecznie przywitała obecnych na dzisiejszej uroczystości gości, uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły. Ze szczególną życzliwością zwróciła się do pierwszoklasistów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzyła pozytywnego nastawienia i tego, by nauka stała się „podróżą po wiedzę”. Podkreśliła też, że nie należy lękać się porażek, bo wnioski, które z nich wyciągamy, pomagają później w osiągnięciu założonego celu.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Podczas uroczystości głos zabrali też przybyli goście, m. in. p. Beata Sobańska – Zając – starszy wizytator w słupskiej Delegaturze Kuratorium Oświaty w Gdańsku oraz p. Mariusz Filipionek – przewodniczący Rady Rodziców. Życzyli oni zebranym przede wszystkim dobrej pracy i współpracy, wzajemnego szacunku, powodzenia i sukcesów w realizacji zamierzonych planów.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W bieżącym roku nasza szkoła liczy 260. uczniów, przypisanych do 16. oddziałów. …A więc: zaczynamy smile

D. Halas

c) 2009-2019 by szkolawicko.pl