Zakończenie roku szkolnego 2018/19 w SP
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Zakończenie roku szkolnego 2018/19 w SP

Zakończenie roku szkolnego 2018/19 w SP

W dniu 19 czerwca 2019 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz uczniowie. Pani Dyrektor szkoły podziękowała uczniom za pracę, rodzicom za zaangażowanie na rzecz szkoły. Nie obyło się również bez gratulacji i słów uznania dla nagrodzonych i wyróżnionych uczniów oraz życzeń dalszych sukcesów i realizacji wszystkich planów.

Tradycyjnie, jak co roku, zostały wręczone nagrody: „Ucznia roku”, „Absolwenta roku”, „Sportowca roku”. Gratulujemy sukcesów!!!

Zakończenie roku szkolnego 2018/19 w SP

W imieniu braci uczniowskiej serdeczne podziękowania za pracę dydaktyczno - wychowawczą, serce i zaangażowanie oraz życzenia przede wszystkim owocnej pracy dla grona pedagogicznego złożyli ich przedstawiciele.

Zakończenie roku szkolnego 2018/19 w SP

Absolwenci klas ósmych pożegnali się ze swoimi wychowawcami, nauczycielami,  koleżankami i kolegami szkolnymi. Ich pożegnalna piosenka wzruszyła wszystkich…

Zakończenie roku szkolnego 2018/19 w SP

To był trudny rok szkolny…Ale pokonaliśmy trudności!!!...i osiągnęliśmy wspólnie wiele sukcesów. Cieszymy się z tego!!!

Wszystkim uczniom i absolwentom życzymy, aby  Wasz wysiłek i wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności  przynosiły kolejne sukcesy w życiu. A teraz czas na wypoczynek! Radosnych, pełnych wrażeń i bezpiecznych wakacji!!! Do zobaczenia we wrześniu!

oprac. Mirosława Jędrych, fot. Waldemar Juszczak

c) 2009-2019 by szkolawicko.pl