Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / BIWAK KLASY IIIA SP

BIWAK KLASY IIIA SP

Już czujemy wakacje. I my, trzecioklasiści, uwielbiamy letnie podróże. Postanowiliśmy udać się na biwak końcoworoczny. Nasza wyprawa zaczęła się 6 czerwca 2019. Spakowaliśmy wielkie torby i śpiwory i wraz z rodzicami przyjechaliśmy do Żarnowskiej. Urzekła nas ta mała miejscowość w okolicy naszych domów.

Po zajęciu pokoi przyszedł czas na wspólnego grilla i zabawę na świeżym powietrzu. Było dużo śmiechu, tańce i śpiew. Dobry humor nas nie opuszczał.

BIWAK KLASY IIIA SP

Wieczorem udaliśmy się nad jezioro. Dzień pożegnaliśmy widokiem pięknego zachodu słońca. Tej nocy nikt z nas nie poszedł szybko spać. Graliśmy w gry i długo rozmawialiśmy.

BIWAK KLASY IIIA SP

Ranek nadszedł nie wiadomo kiedy. Nastąpił czas pakowania i kolejnej przygody. Ruszyliśmy na podbój Labiryntu w Łebie. Zastaliśmy podzieleni na dwie grupy. Naszym zadaniem było odnalezienie w labiryncie miotły Harry'ego Pottera. Każdej z grup udało się zaliczać kolejne stacje i dotrzeć do środka labiryntu, gdzie odbył się wielki turniej czarowników.

BIWAK KLASY IIIA SP

Wszyscy zostaliśmy wygranymi. Nagrodą była pyszna pizza.

BIWAK KLASY IIIA SP

Wyruszyliśmy na spacer po Łebie. Przyszedł czas na deser – pyszne lody. Odwiedziliśmy także miejscowych strażaków, którzy organizowali tego dnia Dzień Dziecka. Mogliśmy do woli skakać na dmuchańcu, objadać się watą cukrową i oczywiście podziwiać wozy bojowe.

Nadszedł czas końca wyprawy. Pełni emocji i nowych doświadczeń wróciliśmy do domów. Z pewnością nie był to nasz ostatni wspólny wyjazd.

oprac. W. Bojas-Wenta

c) 2009-2019 by szkolawicko.pl