Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Szkoła Podstawowa
im. Jana Brzechwy w Wicku

ul. Parkowa 4, 84-352 Wicko
tel./fax: 59 8611167
spwicko@szkolawicko.pl
Zespół Szkół w Wicku
Podsumowanie XV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Morze, nasze morze”
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Podsumowanie XV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Morze, nasze morze”

Podsumowanie XV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Morze, nasze morze”

Podsumowanie XV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Morze, nasze morze”

  Podczas tegorocznych uroczystych obchodów Dnia Patrona nastąpiło rozstrzygnięcie XV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Morze, nasze morze”, będącego wieloletnią tradycją naszej szkoły.

Na konkurs wpłynęły 283 prace z 23. szkół podstawowych, między innymi z Lęborka, Słupska, Wejherowa, Kartuz,  Gdyni i Choczewa.

Komisja w składzie: Natasza Konopacka (członek), Bolesław Mielewczyk (przewodniczący)  - po obejrzeniu wszystkich prac, postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujących uczniów.

W kategorii klas  0 – III

NAGRODY OTRZYMALI:

  1. JAKUB RYSZKIEWICZ II SP NR 3 LĘBORK
  2. OLIWIA BIESZK II SP SADLINKI
  3. ALEKSANDRA BURAK II SP NR 9 SŁUPSK
  4. ANTONI FORMELA II SP NR 3 LĘBORK
  5. JÓZEF DAMASZEK I SP LISIE JAMY
  6. WOJCIECH OBALIŃSKI II SP NR 3 LĘBORK
  7. NIKOLA SZUBSKA I SP NR 3 SŁUPSK
  8. ZUZANNA PILARSKA I SP WICKO
  9. ZUZANNA GLEŃ II SP ŻARNOWIEC
  10. HUBERT JĘDRUCH I SP CIEKOCINO

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

  1. ADRIANNA PRABUCKA I SP NR 8 WEJHEROWO
  2. MARTA PAWŁOWSKA I SP WICKO
  3. WERONIKA KACPEREK I SP NR 10 SŁUPSK
  4. PAWEŁ TOMALA II SP SADLINKI
  5. LEON KAMIŃSKI I SP WICKO
  6. KLAUDIA STĘPIEŃ II SP NR 3 LĘBORK
  7. ZUZANNA SMYRA II SP NR 3 LĘBORK
  8. OKTAWIUSZ TOCZEK I SP CIEKOCINO
  9. MAJA KOSTUCH 0 SP KAMIENICA KRÓLEWSKA
  10. WIKTORIA SZMIGIERO II SP NR 8 LĘBORK

W kategorii klas IV - VIII 

NAGRODY OTRZYMALI:

  1. OLIWIER RUSZKOWSKI KL. IV SP LINIA
  2. KLAUDIA ŚWIĘTY KL. VII SP NR 10 SŁUPSK
  3. 3. MAJA KUCHMACZ  KL. VI SP NR 10 SŁUPSK
  4. EMILIA GOŁĘBIOWSKA KL. VI SP. NR 10 SŁUPSK
  5. LIDIA PASOŃ KL. VI SP WICKO
  6.  AMELIA SZYSIAK KL. V SP NR 3 SŁUPSK
  7. NATALIA LICA KL. VII SP NR 3 SŁUPSK
  8. MATEUSZ PIĄTEK KL. VI SP NR 3 LĘBORK 
  9. ZUZANNA WICKA KL. IV SP WICKO 
  10. KATARZYNA SZYCA KL. VI SP NR 11 WEJHEROWO

WYRÓŻNIENIA OTRZYMUJĄ:

  1. KACPER PAROL KL. VI SP NR 4 SŁUPSK
  2. JULIA MALLEK KL. VI SP WICKO
  3. MAJA MARSZAŁKIEWICZ KL. IV SP LINIA
  4. DARIA PATELCZYK KL. V SP NR 3 LĘBORK
  5. ZUZANNA MACIEJEWSKA KL. VI  SP. NR 10 SŁUPSK
  6. PATRYCJA HEBEL KL. VII SP KAMIENICA KRÓLEWSKA
  7. PAULINA DAMPZ KL. VI SP NR 1 LUZINO
  8. OLIWIA KONCZALSKA KL. VI SP WICKO
  9. BARTOSZ LEJK KL. VII SP KAMIENICA KRÓLEWSKA
  10. MAKSYMILIAN HALAS KL. V SP WICKO

Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymała ALEKSANDRA KWAPIŃSKA KL. II SP NR 3 LĘBORK.

 

Wieloletnim organizatorem konkursu jest Bolesław Mielewczyk.

Dziękujemy uczestnikom konkursu za zaangażowanie, a wszystkim nagrodzonym uczniom gorąco gratulujemysmile.

c) 2009-2019 by szkolawicko.pl
wcag 2.0 - artwolan.pl
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem