Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Muzyczne zajęcia multimedialne kl. VC i zwiedzanie wystawy o Stanisławie Moniuszce w Bibliotece Szkolnej w Wicku

Muzyczne zajęcia multimedialne kl. VC
i zwiedzanie wystawy o Stanisławie Moniuszce
w Bibliotece Szkolnej w Wicku

W towarzyszących wystawie zajęciach multimedialnych o Moniuszce wzięli dotychczas udział piątoklasiści z kl. VC w ramach swojej lekcji muzyki. W następnych tygodniach dołączą do nich inne klasy, które w ten sposób poznają twórczość "Ojca Polskiej Opery Narodowej", jakim jest Moniuszko. Zdobędą również wiedzę muzyczną, którą będą mogli spożytkować już w maju podczas kolejnego szkolnego konkursu związanego z twórczością autora "Strasznego dworu".