Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Zapraszamy do udziału w marcowym konkursie logopedycznym MISTRZ POPRAWNEJ WYMOWY w ramach obchodów Roku Stanisława Moniuszki w Polsce

R E G U L A M I N
SZKOLNEGO RECYTATORSKIEGO KONKURSU LOGOPEDYCZNEGO MISTRZ POPRAWNEJ WYMOWY
po
d hasłem "Prząśniczka"

z okazji Roku Stanisława Moniuszki w Polsce

Źródło logo: https://moniuszko200.pl/pl/logo

• W konkursie logopedycznym biorą udział wszyscy chętni uczniowie szkoły.
  • Wychowawcy klas zgłaszają uczniów, którzy będą uczestniczyć w konkursie recytatorskim, do organizatorów – do 18 marca 2019, dostarczając podpisane zgody udziału w konkursie (patrz załącznik 1).
  • Uczeń wybiera tekst pieśni Moniuszki (patrz załącznik 2) lub jej fragment (minimum trzy zwrotki) do nauczenia się na pamięć.
  • Konkurs odbędzie się w Bibliotece Szkolnej 25 marca 2019 o godzinie 9.50.
  • Recytację przygotowanych tekstów Moniuszkowskich wysłucha powołana komisja:

- M. Kubiak

- I. Szymichowska

- E. Gruda-Sławińska

• Konkurs jest podzielony na trzy kategorie wiekowe: uczniowie klas I-III, IV-VI, VII-IIIG.
  • Troje najlepiej recytujących uczestników w każdej kategorii wiekowej otrzyma atrakcyjne nagrody, a wszyscy pamiątkowe dyplomy, dopuszcza się wyróżnienia.

Magdalena Kubiak

Emilia Gruda-Sławińska

ZAŁĄCZNIK  1

....................................................

(miejscowość, data)

ZGODA

Wyrażam zgodę na uczestnictwo mojego syna/mojej córki ………..……………………..........................ucznia/uczennicy klasy …..…… w Szkolnym Recytatorskim Konkursie Logopedycznym Mistrz Poprawnej Wymowy pod hasłem "Prząśniczka" z okazji Roku Stanisława Moniuszki w Polsce, który odbędzie się 25 marca 2019 o 9.50 w Bibliotece Szkolnej. Zgodę należy dostarczyć wychowawcy do 18 marca 2019.

......................................................

podpis rodzica (prawnego opiekuna)