Pomorski Program Profilaktyczny "Zdrowa Stopa"
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Pomorski Program Profilaktyczny "Zdrowa Stopa"
POMORSKI PROGRAM PROFILAKTYCZNY "ZDROWA STOPA"

Pomorski Program Profilaktyczny

W piątek, 23 marca 2018, Pracownia Diagnostyki Wad Postawy "be!Eko" z Lęborka przeprowadziła badanie diagnostyczne zgłoszonych wcześniej dzieci. Tym samym nasza szkoła wzięła udział w Pomorskim Programie Profilaktycznym "ZDROWA STOPA", którego celem jest kształtowanie świadomości społecznej wczesnej profilaktyki stóp oraz wczesnego wykrywania wad postawy dzieci poprzez badanie komputerowe metodą FreeMed Posture. Pan Dyrektor, Jacek Perłak, otrzymał z rąk pani Magdaleny Sarzynskiej-Górskiej Certyfikat udziału naszej szkoły w programie "ZDROWA STOPA" -  i teraz już wiemy, że wszystko zaczyna się od stóp Pomorski Program Profilaktyczny :)
Źródło tekstu i fot. Facebook SP Wicko