Zaprosznie do udziału w nowym konkursie bibliotecznym
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Zaprosznie do udziału w nowym konkursie bibliotecznym

Lubisz Muminki? Znasz Pannę Migotkę i Włóczykija?
A może boisz się Buki?

Zaprosznie do udziału w nowym konkursie bibliotecznym

Źródło: Oy Moomin Characters Ltd

Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! W tym roku mija dokładnie 70. rocznica pierwszego wydania "W Dolinie Muminków" Tove Jansson.

Z tej właśnie okazji Biblioteka Szkolna w Wicku ogłasza wiosenny konkurs na wykonanie z najróżniejszych materiałów plastycznych (np. plastelina, masa solna, modelina, glina, włóczka, papier, kostka mydła, drewno lub inne) Waszej ulubionej postaci z Doliny Muminków.

Uwaga! W konkursie nie będą brane pod uwagę  namalowane, napisane lub narysowane prace!

Na Wasze postacie mieszkańców Doliny Muminków czekamy w bibliotece do 4 kwietnia 2018.

Czekają nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników konkursu w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI i kl. VII wraz z gimnazjalistami:)

Przywitajmy razem wiosnę z mieszkańcami Doliny Muminków!