Podsumowanie gminnego programu "Nauki pływania" dla uczniów klas II i III SP
Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Podsumowanie gminnego programu "Nauki pływania" dla uczniów klas II i III SP

Podsumowanie gminnego programu "Nauki pływania"
dla uczniów klas II i III SP

Podsumowanie gminnego programu

W czwartek, 25 stycznia 2018, i w piątek, 26 stycznia 2018, uczniowie klas II i III SP zakończyli gminny program nauki pływania.

Podsumowanie gminnego programu

Podczas 20-godzinnych zajęć na krytej pływalni "Rafa" w Lęborku pod kierunkiem instruktorów uczniowie oswajali się z wodą, poznając tajniki pływania.

Podsumowanie gminnego programu

Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach na basenie. Z niecierpliwością czekały na każdy kolejny wyjazd.

Podsumowanie gminnego programu

Projekt trwał od listopada 2017 do stycznia 2018. Dał uczniom nie tylko możliwość nauki pływania, ale również możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu i dobrej zabawy. Na zakończenie zajęć po zdanym egzaminie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

oprac. W. Bojas-Wenta