Strona Główna / Podstawowa / Aktualności / Spotkanie uczennic klas V i VI SP Wicko w ramach programu edukacyjnego "Między nami kobietkami"

Spotkanie uczennic klas V i VI SP Wicko w ramach programu edukacyjnego

W środę, 17 stycznia 2018, w Bibliotece Szkolnej w Wicku miały miejsce zajęcia edukacyjne w ramach lekcji wychowania do życia w rodzinie dla uczennic z klas V i VI SP Wicko. Podczas 45 - minutowego spotkania, prelegentka z Gdyni, p. Ewa Włodarska, omówiła z dziewczętami przemiany i problemy okresu dojrzewania każdej kobiety.

Spotkanie uczennic klas V i VI SP Wicko w ramach programu edukacyjnego

Na koniec wszystkie dziewczynki otrzymały zestawy higieniczne. Dziękujemy p. Ewie Włodarskiej za przyjazd do naszej szkoły i poprowadzenie ciekawych zajęć.