Finał Konkursu wiedzy o Fryderyku Chopinie
Strona Główna / Oddziały gimnazjalne / Aktualności / Finał Konkursu wiedzy o Fryderyku Chopinie

Finał
Konkursu wiedzy o życiu i twórczości Fryderyka Chopina

Dn. 10 listopada 2010 roku podczas apelu niepodległościowego w Gimnazjum w Wicku zostały ogłoszone wyniki Konkursu wiedzy o życiu i twórczości Fryderyka Chopina.

Ostatni plastyczny,  trzeci z kolei etap konkursu odbył sie w piątek, 29 października 2010 roku w Bibliotece Gminnej i Gimnazjalnej w Wicku. Tym razem uczniowie mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną, zainspirowaną obchodami Roku Chopinowskiego w Polsce
 oraz twórczością kompozytora.

Finał Konkursu wiedzy o Fryderyku Chopinie

Po podsumowaniu 3 etapów konkursu zwyciężyła uczennica kl. IIB - Ewelina Krówka.

Finał Konkursu wiedzy o Fryderyku Chopinie

II miejsce zajęła Aleksandra Wicka z kl. IIIB, a III miejsce - Małgorzata Fic z kl. IB. Pozostali uczestnicy konkursu, tj. Anna Widera, Martyna Gałafin, Olga Barzowska, Kinga Adamczak, Weronika Krużycka i Szymon Podolak - otrzymali wyróżnienia. Wszystkie nagrody (m. in. gadżety z logiem Chopin 2010, koszulki, kubki, smycze, płyty CD  z muzyką Fryderyka Chopina) sponsorował Urząd Gminy Wicko.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!!!

oprac. Natasza Konopacka,
Magdalena Kubiak