Wielkanocna przerwa świąteczna już za

Jadłospis 18 - 22.03.2024

2024-03-18

Pierwszy Dzień Wiosny - Samorząd Uczniowski zaprasza do zabawy przez cały tydzień!

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny zapraszamy Was do wspólnej zabawy przez cały tydzień! Oto rozkład do czwartku!

Kiermasz Wielkanocny

Kiermasz Wielkanocny za nami! W świąteczną atmosferę wprowadziły nas niesamowite artystyczne występy uczniów klas I-III, okraszone komentarzem konferansjerów z klasy VA: Ani Wrońskiej i Antka Szycy o zwyczajach wiosennych i wielkanocnych. Można było podziwiać palmy świąteczne przygotowane przez uczniów klas starszych i nagrodzone przez Radę Rodziców. Na kiermaszu znalazły się także stroiki, kartki i ozdoby świąteczne przygotowane przez uczniów i rodziców.

Happy St. Patrick’s Day

Dziś (15.03.2024) obchodziliśmy Dzień św. Patryka, patrona Irlandii.

Jest to święto hucznie obchodzone już nie tylko w Irlandii, ale na całym świecie, podczas którego celebruje się kulturę irlandzką, w tym także u nas.

Obchody Dnia Matematyki

Marzec stoi też pod znakiem matematyki w naszej szkole. Tak wyglądały obchody Dnia Matematyki w szkole w Wicku. Zobaczcie!

2024-03-18

Dwa trzecie miejsca w finale powiatowym piłki koszykowej naszych dziewcząt i chłopców

Dwa trzecie miejsca w finale powiatowym piłki koszykowej.

W Lęborku odbyły się finały powiatowe rozgrywek w piłce koszykowej. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy z naszej szkoły mogą uważać swój udział w tych finałach za udany. Drużyny zajęły III miejsca.

2024-03-13

Dary książkowe z Kuratorium Oświaty dostępne w Bibliotece Szkolnej w Wicku

Miło nam poinformować, że z Kuratorium Oświaty przysłane zostały do nas dary książkowe. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wicku otrzymała właśnie dwa egzemplarze pięknie wydanych śpiewników patriotycznych z Wydawnictwa Akademii Muzycznej w Poznaniu pt. "Pieśń nieśmiertelna. W 105-lecie Polski niepodległej". Dla zainteresowanych książki będą dostępne w naszej bibliotece szkolnej. Gorąco dziękujemy!

2024-03-12

Egzamin próbny naszych ósmoklasistów

Dziś, jutro i pojutrze, czyli od 12 do 14 marca 2024 nasi tegoroczni absolwenci po raz ostatni przed majowym egzaminem mają szansę sprawdzić swoją wiedzę podczas próbnych egzaminów ósmoklasisty. Trzymamy za Was mocno kciuki - teraz i w maju. Powodzenia!

2024-03-12

15 marca odbędą się obchody Dnia Św. Patryka w naszej szkole

15 marca obchodzić będziemy w naszej szkole Dzień Św. Patryka, patrona Irlandii. Z tej okazji zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Nie zapomnijcie ubrać się na zielono, niech będzie Nas widać.

Nauczyciele języka angielskiego

Farma Alexa - Pierwszy w Polsce Rolniczy Park RozrywkiWięcej
Sea Park to pierwszy w Polsce park związany tematycznie z fauną i florą mórz i oceanów, jak również kulturą i historią regionu Pomorza.Więcej
Łeba Park - Rodzinny Park RozrywkiWięcej