Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Szkoła Podstawowa
im. Jana Brzechwy w Wicku

ul. Parkowa 4, 84-352 Wicko
tel./fax: 59 8611167
spwicko@szkolawicko.pl
Zespół Szkół w Wicku
Kalendarium
Strona Główna / Rada Rodziców / 2014/2015 / Kalendarium

KALENDARIUM

rok szkolny 2014/2015

Kalendarium

Wakacje

Kalendarium

 

 26 czerwca 2015 - Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

 Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

 Do zobaczenia we wrześniu.

  Rada Rodziców 

Kalendarium

Dzień Dziecka

 

Kalendarium

18 czerwca 2015 – Odbył się Dzień Dziecka i Dzień Sportu Szkolnego. Rada Rodziców włączyła się w organizację tego ważnego dla wszystkich dzieci dnia.

 

KalendariumZajączek Wielkanocny

Kalendarium

  

31 marca 2015 - naszą szkołę odwiedził Zajączek Wielkanocny!  Radości było co niemiara, gdy wszystkie dzieci otrzymały słodkie prezenty wielkanocne.

 

Kalendarium

Zabawy karnawałowe

28 i 29 stycznia 2015 – w naszej szkole odbędą się zabawy karnawałowe. Rada Rodziców przekazała 500 zł dla Samorządów Uczniowskich na organizację tych imprez.

Kalendarium

  Mikołajki

5 grudnia 2014 - Mikołajki to święto obchodzone 6 grudnia na cześć świętego Mikołaja, biskupa Miry. Od średniowiecza w wigilię tego dnia święty Mikołaj  przynosił dzieciom prezenty. Współcześnie w Polsce, nocą podkłada się dzieciom drobne upominki, małe zabawki a przede wszystkim słodycze.  Także w naszej szkole Mikołaj nie zapomniał o dzieciach. Przybył z prezentami do każdej klasy. Kalendarium

Festyn Rodzinny

W sobotę, 22 listopada 2014 odbył się w naszej szkole Festyn Rodzinny, zorganizowany przez Radę Rodziców oraz pracowników ZS Wicko. Podczas festynu odbył się turniej rodzinny, turniej kulinarny i turniej freeponga.

 W czasie trwania festynu można było  kupić świąteczne ozdoby oraz spróbować pysznego ciasta i dań podawanych w bufecie.

Cały dochód z festynu zostanie przeznaczony na dofinansowanie wycieczek szkolnych oraz wyjazdów konkursowych dla uczniów Zespołu Szkół w Wicku.

 

Udało nam się zebrać kwotę 4728, 90  zł.

 

 Wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę, serdecznie dziękujemy!!!

 

Kalendarium

 Dzień Edukacji Narodowej

14.10.2014 - świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy  oraz Gimnazjum w Wicku.

 

Rada Rodziców dla wszystkich uczniów klas pierwszych przygotowała niespodziankę – czapeczki z daszkiem z nadrukiem Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wicku oraz grawerowane długopisy.

 

Po zakończeniu uroczystości zaprosiliśmy wszystkich pracowników szkoły na słodki poczęstunek.

 

Kalendarium
Kalendarium

c) 2009-2020 by szkolawicko.pl
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem