Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Szkoła Podstawowa
im. Jana Brzechwy w Wicku

ul. Parkowa 4, 84-352 Wicko
tel./fax: 59 8611167
spwicko@szkolawicko.pl
Zespół Szkół w Wicku
Ogłoszenia
Strona Główna / Ogłoszenia

Nowy Rozkład godzin lekcyjnych i przerw

Nowy Rozkład godzin lekcyjnych i przerw   Drodzy Państwo, publikujemy rozkład godzin lekcyjnych obowiązujący od poniedziałku (7 września) w naszej szkole.  

Poprawione godziny odwozów spod naszej szkoły.

Poprawione godziny odwozów spod naszej szkoły. Drodzy rodzice i uczniowie. Zamieszczamy poprawione godziny odwozów spod naszej szkoły. Poprawka dotyczy odwozów o godzinie 14:10 w obu kierunkach. Czyli 5 minut po 7 godzinie lekcyjnej.  

Narodowe czytanie ponownie w SP Wicko

Narodowe czytanie ponownie w SP Wicko Z wielką radością informujemy, że jak co roku nasza szkoła także w tym weźmie aktywnie udział w akcji "Narodowe Czytanie". W tym roku będziemy wspólnie czytać wybitne dzieło polskiego romantyzmu autorstwa Juliusza Słowackiego "Balladyna".    

Spotkania z wychowawcami klas - 1 września 2020 roku

Spotkania z wychowawcami klas - 1 września 2020 rokuDrodzy rodzice i uczniowie, zamieszczamy poniżej numery sal w których poszczególne oddziały klasowe będą miały spotkanie z wychowawcą 1 września. Klasy I-IV mają spotkanie z wychowawcą o godzinie 10.00. Wcześniej uczestniczą w apelu na godzinę 9.00. Natomiast klasy V-VIII przychodzą tylko na spotkanie z wychowawcą o godzinie 11.00.   

Najważniejsze wytyczne funkcjonowania szkoły w czasie epidemii Covid-19

Najważniejsze wytyczne funkcjonowania szkoły w czasie epidemii Covid-19Najważniejsze wytyczne funkcjonowania szkoły w czasie epidemii Covid-19   wersja do ściągnięcia w pdfie: kliknij  

Procedura postępowania i funkcjonowania Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku w stanie epidemii COVID-19

Procedura postępowania i funkcjonowania Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku w stanie epidemii COVID-19 Procedura postępowania i funkcjonowania Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku w stanie epidemii COVID-19 już dostępna w zakładce "Dokumentacja wewnątrzszkolna" pkt. "Bezpieczeństwo" oraz poniżej po kliknięciu w link:   -> Procedura postępowania i funkcjonowania Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku w stanie epidemii COVID-19 <-   Skrócona wersja dotycząca najważniejszych wytycznych pojawi się niebawem na stronie szkoły, profilu facebookowym oraz na wejściu do szkoły. 

17 sierpnia szkoła będzie nieczynna

17 sierpnia szkoła będzie nieczynna      Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Szkoły Podstawowej w Wicku NR SP.0141.20.2020 z dnia 7 lipca 2020 roku - 17 sierpnia będzie dniem wolnym od pracy dla pracowników administracji i obsługi szkoły za dzień 15 sierpnia przypadający w sobotę (zgodnie z art. 130 § 2 Kodeksu pracy).  
c) 2009-2021 by szkolawicko.pl
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem