Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
Szkoła Podstawowa
im. Jana Brzechwy w Wicku

ul. Parkowa 4, 84-352 Wicko
tel./fax: 59 8611167
spwicko@szkolawicko.pl
Zespół Szkół w Wicku
Ogłoszenia
Strona Główna / Ogłoszenia

Nowy Rozkład godzin lekcyjnych i przerw

Nowy Rozkład godzin lekcyjnych i przerw   Drodzy Państwo, publikujemy rozkład godzin lekcyjnych obowiązujący od poniedziałku (7 września) w naszej szkole.  

Poprawione godziny odwozów spod naszej szkoły.

Poprawione godziny odwozów spod naszej szkoły. Drodzy rodzice i uczniowie. Zamieszczamy poprawione godziny odwozów spod naszej szkoły. Poprawka dotyczy odwozów o godzinie 14:10 w obu kierunkach. Czyli 5 minut po 7 godzinie lekcyjnej.  

Narodowe czytanie ponownie w SP Wicko

Narodowe czytanie ponownie w SP Wicko Z wielką radością informujemy, że jak co roku nasza szkoła także w tym weźmie aktywnie udział w akcji "Narodowe Czytanie". W tym roku będziemy wspólnie czytać wybitne dzieło polskiego romantyzmu autorstwa Juliusza Słowackiego "Balladyna".    

Msza Święta z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2020-2021

Msza Święta z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2020-2021 Szanowni Państwo.   Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego oraz katechetycznego 2020\21 serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą dzieci, młodzież oraz rodziców, która odbędzie się 1 września o godzinie 17.00 w parafii pw. Św. Józefa Oblubieńca w Charbrowie.   fot. http://www.kosciol-charbrowo.pl/

Spotkania z wychowawcami klas - 1 września 2020 roku

Spotkania z wychowawcami klas - 1 września 2020 rokuDrodzy rodzice i uczniowie, zamieszczamy poniżej numery sal w których poszczególne oddziały klasowe będą miały spotkanie z wychowawcą 1 września. Klasy I-IV mają spotkanie z wychowawcą o godzinie 10.00. Wcześniej uczestniczą w apelu na godzinę 9.00. Natomiast klasy V-VIII przychodzą tylko na spotkanie z wychowawcą o godzinie 11.00.   

Najważniejsze wytyczne funkcjonowania szkoły w czasie epidemii Covid-19

Najważniejsze wytyczne funkcjonowania szkoły w czasie epidemii Covid-19Najważniejsze wytyczne funkcjonowania szkoły w czasie epidemii Covid-19   wersja do ściągnięcia w pdfie: kliknij  
c) 2009-2020 by szkolawicko.pl
wcag 2.0
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem