Rekrutacja elektroniczna do klas I
Strona Główna / Ogłoszenia / Rekrutacja elektroniczna do klas I

Rekrutacja elektroniczna do klas I

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Edukacji Narodowej bierze pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, wyrażającą się m . in. zawieszeniem zajęć w przedszkolach i szkołach. Zachęca do poszukiwania takich rozwiązań, które z jednej strony nie narażałaby na niebezpieczeństwo pracowników przedszkola i szkoły oraz Państwa, z drugiej zaś pozwoliły na sprawne przeprowadzenie postępowania rekrutacyjnego.

Dlatego też, w celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID 19, zgodnie z zaleceniami MEN, zachęcamy do korzystania z rekrutacji elektronicznej. Proponujemy wykorzystanie do tego celu naszej skrzynki mailowej: spwicko@szkolawicko.pl. Podania można przesyłać w formie skanów lub nawet fotografii dokumentów. Po ustaniu zagrożenia będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w formie papierowej.

Karta zgłoszenia dziecka (do pobrania):

Rekrutacja uczniów do klas pierwszych szkół podstawowych z Gminy Wicko na rok szkolny 2020/2021

c) 2009-2020 by szkolawicko.pl