Uwaga Rodzice!
Strona Główna / Ogłoszenia / Uwaga Rodzice!

uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku

W związku z rozpoczętym w dniu 8 kwietnia 2019 roku strajkiem pracowników Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wicku, który trwa nadal, informuję, że do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze dla uczniów naszej szkoły.

Uczniowie będą mieli zapewnione zajęcia opiekuńcze w godzinach od 7.00 - 15.00 na świetlicy szkolnej. Rodzice, którzy są zainteresowani udziałem dziecka w wyżej wymienionych zajęciach, proszeni są o złożenie do dnia 23.04.2019 do godziny 14.00 do sekretariatu szkoły deklaracji, które można pobrać ze strony internetowej szkoły lub osobiście w sekretariacie.

Wszelkich informacji na temat organizacji opieki nad uczniami w czasie strajku udziela Wicedyrektor Szkoły, tel. 59 861 11 67.

Proszę o uważne śledzenie informacji na naszej stronie internetowej oraz w dzienniku elektronicznym.

Wicedyrektor Anna Mazurek

DEKLARACJA UDZIAŁU UCZNIA